Májová regata
Startujeme již za
dní hodin minut

Informace k závodu

18. ročník Májové regaty se pomalu ale jistě blíží! Čekají vás tradičně čtyři dny intenzivního závodění. Na rozdíl od jiných regat bude i nadále zachován oblíbený model, tj. 4 dny závodění na moři, kotvení v zátokách a jedna noční etapa. Samozřejmě nebude chybět seznamovací večírek v neděli večer a slavnostní vyhlášení výsledků ve čtvrtek večer v maríně v Kremiku. Letos jsme pro vás připravili výrazné slevy na Salonu 38, lodě Elan 350 Performance a nově jsou k dispozici také lodě More 40 z Kremiku!

Termín závodu: 30.4.–3. 5. 2018
Zahájení a zakončení: Marina Kremik, Chorvatsko
Třída ORC OPEN CLASS je otevřena pro všechny lodě s platným ORC certifikátem 2018
Ve třídě ONE DESIGN CLASS Salona 38 je k dispozici 12 identických lodí
Startovné: 230 EUR / loď + 100 EUR / osoba
Budou se vyhlašovat výsledky one design, open class a celkové

PŘIHLÁŠENÍ
Vyplňte přihlášku.

1) SALONA 38 ONE DESIGN CLASS VYPRODÁNO
Pro účast v Salona 38 one design class kontaktujte přímo našeho partnera Zindulka Yachtcharter a zarezervujte si svou loď. Do této třídy zařazujeme pouze identické lodě z jedné flotily 12 lodí, zarezervované přes Zindulku. Ostatní Salony 38 (z jiných charterovek) budou zařazeny do třídy ORC. Zvýhodněná cena pro účastníky Májové regaty je 2 210 EUR (nezahrnuje startovné, transit log a pojištění), pronájem lodi od 28. 4. do 5. 5. 2018.

K Saloně 38 získáte spinakr zdarma!

2) ORC OPEN CLASS PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY
ORC open class se můžete zúčastnit s libovolnou lodí, ale výhradně s platným ORC certifikátem 2018. Vzhledem ke srovnatelnosti v rámci třídy doporučujeme délku do cca 45 stop. Pokud zvažujete větší loď, kontaktujte nás. Doporučujeme zajistit si pronájem lodi u našeho partnera Zindulka Yachtcharter, který má připravenou nabídku lodí s garancí platného ORC certifikátu.

3) ELAN 350 PERFORMANCE K DISPOZICI
S Elankou se můžete zúčastnit ORC třídy. Pokud se do závodu přihlásí alespoň 3 lodě z flotily v Biogradu, vyhlásíme pro ně také samostatnou třídu. Pro rezervaci Elan 350 kontaktujte přímo našeho partnera Zindulka Yachtcharter. Zvýhodněná cena pro účastníky Májové regaty je 1 650 EUR (nezahrnuje startovné, transit log a pojištění), pronájem lodi od 28. 4. do 5. 5. 2018.

4) JEDNOTLIVCI HLASTE SE!
Pokud hledáte místo v posádce nebo místo v posádce nabízíte, přihlaste se prosím do facebookové skupiny, která je určena právě k doplnění posádek: Místo v posádce - Májová regata 2018

Pokud nemáte facebook, pošlete e-mail s kontaktem na sebe na adresu majovaregata2018@groups.facebook.com a vaše zpráva se ve skupině zobrazí jako příspěvek.

Kontakt pro přihlášení a organizační zajištění:
Jan Králík, jan.kralik@moris.cz

Kontakt pro rezervaci lodí:
Kristýna Macháčková, kristyna.machackova@yachtcharter.cz, 271 913 506, 737 280 789

Těšíme se na viděnou! Za MORIS design Yacht Club
Radomír Klofáč, Honza Králík, Lubomír David

 

Májová regata - novinky pro jachtaře

* indicates required