Májová regata
Startujeme již za
dní hodin minut

Informace k závodu

19. ročník Májové regaty se připravuje! Čekají vás tradičně čtyři dny intenzivního závodění. Na rozdíl od jiných regat bude i nadále zachován oblíbený model, tj. 4 dny závodění na moři, kotvení v zátokách a jedna noční etapa. Samozřejmě nebude chybět seznamovací večírek v neděli večer a slavnostní vyhlášení výsledků ve čtvrtek večeri. Letos jsme pro vás připravili velmi atraktivní nabídku na Salony 38, za kterými se přesouváme z Kremiku do Pirovace.

Termín závodu: 29. 4. – 2. 5. 2019
Zahájení a zakončení: Marina Pirovac, Chorvatsko
Třída ORC OPEN CLASS je otevřena pro všechny lodě s platným ORC certifikátem 2019
Ve třídě ONE DESIGN CLASS Salona 38 je k dispozici 9 identických lodí
Startovné: 300 EUR / loď + 100 EUR / osoba
Budou se vyhlašovat výsledky one design, open class a celkové

PŘIHLÁŠENÍ
Vyplňte přihlášku.

1) SALONA 38 ONE DESIGN CLASS VYPRODÁNO
Pro účast v Salona 38 one design class kontaktujte přímo našeho partnera Yachting.com a zarezervujte si svou loď. Do této třídy zařazujeme pouze identické lodě z jedné flotily 9 lodí, zarezervované přes Yachting.com. Ostatní Salony 38 (z jiných charterovek) budou zařazeny do třídy ORC. Zvýhodněná cena pro účastníky Májové regaty je 1 680 EUR (nezahrnuje startovné, transit log a pojištění), pronájem lodi od 27. 4. do 4. 5. 2019.
Yachting.com může účastníkům zprostředkovat pojištění kauce, které je speciálně určené pro regaty a pokrývá i škody na hlavní plachtě a spinakru.

2) ORC OPEN CLASS UZAVŘENO
ORC open class se můžete zúčastnit s libovolnou lodí, ale výhradně s platným ORC certifikátem 2019. Vzhledem ke srovnatelnosti v rámci třídy doporučujeme délku do cca 45 stop. Pokud zvažujete větší loď, kontaktujte nás. Doporučujeme zajistit si pronájem lodi u našeho partnera Yachting.com, který má připravenou nabídku lodí s garancí platného ORC certifikátu.

4) JEDNOTLIVCI UZAVŘENO
Pokud hledáte místo v posádce nebo místo v posádce nabízíte, přihlaste se prosím do facebookové skupiny, která je určena právě k doplnění posádek: Místo v posádce - Májová regata

Pokud nemáte facebook, pošlete e-mail s kontaktem na sebe na adresu majovaregata@groups.facebook.com a vaše zpráva se ve skupině zobrazí jako příspěvek.
Posádku z jednotlivců skládá také Yachtclub Praha, můžete se ozvat rovnou Matějovi Novákovi na yachtclub@yachtclub.cz.

Kontakt pro přihlášení a organizační zajištění:
Jan Králík, jan@e-i.cz

Kontakt pro rezervaci lodí:
Kristýna Kopáčková, kristyna.kopackova@yachting.com, 737 280 789

Těšíme se na viděnou! Za MORIS design Yacht Club
Radomír Klofáč, Honza Králík, Lubomír David

 

Májová regata - novinky pro jachtaře

* indicates required