Májová regata
Startujeme již za
dní hodin minut

Novinky

Finální výsledky 22. ročníku Májové regaty

Přinášíme Vám finální výsledky letošního ročníku legendární Májové regaty.

Výsledky pro kategorii one design Elan E4

Výsledky pro kategorii one design Oceanis 38.1

Výsledky ORC

Gratulujeme vítězům a všem účastníkům děkujeme za skvělý závod!

 

více  >

A je odstartováno. Závodníci vyrazili do 1. etapy 22. ročníku legendární Májové regaty.

Šestnáct kapitánů, šestnáct nažhavených posádek, 16 lodí, které si posádky včera poladili k své spokojenosti, vyrazilo do boje. Dnes je čeká zhruba 27 NM a jedna průjezdní kontrola s měřením. Start mezi ostrovy Maslinjak a Radelj proběhl v 11:30. Dále lodě minou levobokem ostrov Kozina, pravobokem ostrov Obun, průjezdku postaví RC2 u ostrova Balabra Mala levobokem a cíl pak dáme mezi Rutnjak a marinu Veli Iz, kde všichni pospolu strávíme následující večer a noc. Závod můžete sledovat on-line na stránkách SeeSea.

více  >

16 hodin do startu

Dnes krásně foukalo, takže všichni vyrazili potrénovat a doladit formu. Teď už se těší na uvítací večírek, kde hlavní rozhodčí odtajní detaily etap příštích dní. Ostrý start je plánovaný zítra v 10:00. Předpověď počasí se dynamick mění, tak se necháme překvapit, co nám příroda přichystá.

více  >

Startujeme za týden

Necelých 7 dní do startu 22. ročníku legendární Májové regaty. Na startu přivítáme 11 lodí třídy One Design Elan 4 a 5 lodí třídy One Design Oceanis 38.1. Trať zavede závodníky okolo Kornatů a naplánována je i oblíbená noční etapa.

více  >

Losování startovních čísel

V úterý 29.3. jsme se sešli v Podolí v Yacht Clubu CERE, abychom si popovídali, naplánovali trasu závodu a kapitáni vylosovali čísla svých lodí.

více  >

Volné lodě Oceanis 38.1

Tak poslední Elan už je pryč, ale stále je tu možnost zúčastnit se 22. ročníku legendární Májové regaty na lodích Oceanis 38.1. Ani těch ale není neomezené množství, tak si pospěšte a vyplňte přihlášku.

více  >

Uvolnil se nám jeden Elan 4!

Pokud někdo toužíte po svezení ve One Design třídě Elan 4, máte ještě možnost. Ale spěchejte! Jedna z posádek ze závodu odstoupila. Takže rychle vyplňte přihlášku a zaškrtněte v ní loď Elan 4, ať si užijete super svezení na pěkně sportovní lodi.

více  >

Udělejte si radost k Vánocům! Již jen 6 vysoce kvalitních lodí One Design třídy Oceanis 38.1 čeká na své kapitány

Oceanis 38.1 je loď ze světoznáme loděnice BENETAU. Pro letošní rok jsme sehnali v marině Hramina 10 lodí do One Design třídy a těšíme se na líté boje. Dvě lodě jsou již obsazené, dalších osm čeká na své kapitány. Pro absolutní pohodlí předání lodí bude na místě v marině Klof se svým týmem. Lodě třídy ELAN 4 jsou již obsazené.
 

více  >

Poslední ELAN 4 k dispozici!

One Designe třída Elan 4 se nám bleskově zaplnila a zbývá už jen jedna volná loď v této třídě. Takže kdo si chcete zazávodit na Elanu, neváhejte, máte poslední možnost.

více  >

POZOR! Již jen do konce týdne můžete ušetřit 180 EUR!

Vyplňte přihlášku do 31.10. Dostanete od nás SLEVU 180 € ze startovného na 22. ročníku Májové regaty! Stále jsou k dispozici dvě lodě Elan 4 a deset lodí Oceanis 38.1

více  >