Májová regata
Startujeme již za
dní hodin minut

Novinky

Udělejte si radost k Vánocům! Již jen 6 vysoce kvalitních lodí One Design třídy Oceanis 38.1 čeká na své kapitány

Oceanis 38.1 je loď ze světoznáme loděnice BENETAU. Pro letošní rok jsme sehnali v marině Hramina 10 lodí do One Design třídy a těšíme se na líté boje. Dvě lodě jsou již obsazené, dalších osm čeká na své kapitány. Pro absolutní pohodlí předání lodí bude na místě v marině Klof se svým týmem. Lodě třídy ELAN 4 jsou již obsazené.
 

více  >

Poslední ELAN 4 k dispozici!

One Designe třída Elan 4 se nám bleskově zaplnila a zbývá už jen jedna volná loď v této třídě. Takže kdo si chcete zazávodit na Elanu, neváhejte, máte poslední možnost.

více  >

POZOR! Již jen do konce týdne můžete ušetřit 180 EUR!

Vyplňte přihlášku do 31.10. Dostanete od nás SLEVU 180 € ze startovného na 22. ročníku Májové regaty! Stále jsou k dispozici dvě lodě Elan 4 a deset lodí Oceanis 38.1

více  >

DNES STARTUJEME

V pondělí startuje Májová regata 2021. Sledujte závod online na SeeSea.

více  >

Je rozlosováno

V úterý 13. dubna jsme vylosovali startovní čísla a lodě pro obě třídy one design.

více  >

17 dní do startu

Termín Májovky se blíží a všechno zatím nasvědčuje tomu, že se už za pár týdnů potkáme u moře. V úterý 13. dubna proběhne losování flotilových lodí.

více  >

AKTUÁLNĚ: MÁJOVKA A CESTOVÁNÍ

Slíbili jsme, že Májovka se bude konat, pokud to i přes veškerá opatření bude možné. A vypadá to nadějně! Májovku připravujeme tak, aby byl zachován závod tak, jak jste na něj zvyklí, ale bez společných aktivit na břehu.

více  >

Májovka 2021

Přípravy na Májovku jsou v plném proudu. Pokud pořádání regaty bude legálně jen trochu možné, vč. možnosti vycestovat, potkáme se v pondělí 26. dubna na startu 20. ročníku Májovky. Stávající opatření v Chorvatsku by se měla dál rozvolňovat v průběhu března.

více  >