Májová regata
Startujeme již za
dní hodin minut

Hlavní partner Májové regaty 2015 - YACHTCHARTER

Naším hlavním partnerem pro Májovou regatu 2015 se stala společnost YACHTCHARTER, od které také budeme mít k dispozici lodě. YACHTCHARTER poskytuje pronájem lodí a přípravu na kapitánské zkoušky již přes 20 let. ořádá kurzy jachtingu, regaty, sportovní a další plavby. Kvůli profesionálním službám, spolehlivosti a zkušenostem Jirky Zindulky a jeho týmu jsme si vybrali právě tuto společnost.

 

PROČ SI VYBRAT YACHTCHARTER?

Největší online katalog lodí 

YACHTCHARTER Vám nabízí real time nabídky lodí po celém světě a stále nabídku aktivně rozšiřuje. Partnerem je například i největší pronajímatel lodí na světě – SUNSAIL.

Akční nabídky, které nemá nikdo jiný

Jako jediní Vám nabídnou zálohu na pronájem lodí pouze 15 % místo běžných 50 % nebo 50% slevu na pojištění storna, exkluzivní nabídky lodí v Karibiku a nebo třeba last minute nabídky lodí úplně zdarma.

Dlouholeté zkušenosti

Za více než 20 let, kdy se zabývají pronájmem lodí, získali velké zkušenosti, které využívají při zajišťování Vaší jachtařské dovolené.

Komplexní organizace

Péče o zákazníky nekončí odplutím, ale pokračuje dalším servisem napomáhajícím bezproblémovému průběhu plavby – zasílání předpovědí počasí formou sms, pojištění propadnutí kauce a storna plavby, zapůjčení map, pomoc na telefonu při potížích, poradenství před odplutím a mnoho dalšího.

Odpovědní kapitáni

Kapitáni ze společnosti YACHTCHARTER jsou prověření a jsou to Ti nejzkušenější a nejzodpovědnější kapitáni, jaké můžete získat. Jsou to skuteční profesionálové.