Májová regata
Startujeme již za
dní hodin minut

Májovka 2021

Milí jachtaři,
přípravy na Májovku jsou v plném proudu. Pokud pořádání regaty bude legálně jen trochu možné, vč. možnosti vycestovat, potkáme se v pondělí 26. dubna na startu 20. ročníku Májovky. Stávající opatření v Chorvatsku by se měla dál rozvolňovat v průběhu března. V rámci organizace regaty budeme dodržovat všechna aktuálně platná nařízení a uděláme vše pro bezpečnost a zdraví, které jsou na prvním místě.

Už teď se jeví jako jisté, že se nebudeme potkávat všichni společně v restauraci, např. na závěrečné večeři. Místo toho ale zajistíme podporu např. v podobě ochranných pomůcek nebo testování – o detailech vás budeme včas informovat.

Rezervace lodí, které máte sjednané přes Yacht Club Praha, musejí být uhrazené nejpozději do 22. března. O totéž prosíme u startovného (faktura od MORIS design YachtClub). Posádky, které nebudou mít uhrazené startovné, nebudou vpuštěny do závodu.
Děkujeme všem posádkám, které svoji rezervaci i startovné uhradily.
V případě, že nám legislativní opatření neumožní regatu uspořádat, budeme postupovat stejným způsobem jako minulý rok – věříme, že to ale letos nebude nutné.

Zůstaňte zdrávi a těšíme se na všech 25 posádek!
Honza, Radomír, Luboš, Matěj a celý tým Májovky