Novinky

Novinky

Májová Regata 2025

Májová Regata 2025

Po zvážení všech pro a proti jsem se rozhodli pro změnu místa konání Májovky 25. Lodě v Pirovaci již nesnesou silné kvalitativní hledisko Májovky a proto jsme se rozhodli pro lodě Salona 46, First 45 a Elan 40, 40.1. z Marina Kaštela. Věříme že tato změna bude přijata spíše pozitivně. Stejně jako loni bude pro veliký úspěch otevřena kategorie jednotlivci a nově, pro

Je vylosované!

Je vylosované!

Včera , 8.2.2024, prebehlo losovanie názvov a štartovacích čísiel lodí na 24. ročník legendárnej Májovej regaty. Všetkým, ktorí sa losovania osobne zúčastnili ďakujeme.  Vyskúšali sme si aj online pripojenie a pre ďalšie ročníky to bude jedna z variant ako sa zúčastniť na losovania. Prebrali sme veľa organizačných záležitosti a dostali sme od niektorých z Vás zaujímavé feedbacky.

Májová regata také pro jednotlivce

Májová regata také pro jednotlivce

Vyčlenili jsme jednu loď v kategorii Bavaria 41S, zajistili zkušeneného kapitána a od 1.11.2023 bude otevřena možnost, se přihlásit na Májovku 24 jako člen posádky. Posádku a kapitána seznámíme před plavbou. Veškeré informace připravujeme a budou k dispozici na webu a FB.

Registrace k MR 2024 spuštěna

Registrace k MR 2024 spuštěna

Registrace k Májové regatě 2024 byla dnes 20.9.2023 v 09:00h otevřena a zájem je obrovský. Děkujeme  Za  prvních 30 minut se zaregistrovaly 4 posádky k ELAN E4 a 3 posádky do kategorie Bavaria 41S. Věříme a doufáme, že obsadíme všechny lodě a vytvoříme flotilu která k Májovce jistě patří. Děkujeme

Propozice Májové regaty 2024, registrace

Propozice Májové regaty 2024, registrace

Registrace k účasti na Májové regatě 2024 bude spuštěna dne 20.9.2023. V loňském roce byl o lodě veliký zájem, nenechte si utéct tento legenární závod. Veškeré informace o propozicích jsou již vyvěšeny na https://www.majovaregata.cz/informace/informace-o-zavodu.

Májová regata 2024-poděkování

Májová regata 2024-poděkování

Májová regata se řadí mezi nejprestižnější regaty České a Slovenské republiky nejen délkou svého působení, ale také konceptem, kvalitou startovního pole a organizací celého závodu. Legendární Májovou regatu založil v roce 2001 vášnivý jachtař Jiří "Jelen" Jelínek. V roce 2013

Májová regata má nové logo

Májová regata má nové logo

Legendární májová regata si zaslouží moderní pojetí a pohled také na logo. Po konzultaci s grafickým studiem jsme se rozhodli pro jednoduchou " růžově" májovou barvu piktogramu plachet a jen názvu Májová regata.

Známe vítěze legendární Májové regaty 2023!

Známe vítěze legendární Májové regaty 2023!

Čtrnáct posádek ve dvou ONE design třídách ujelo za čtyři dny více než 130 námořních mil. Vítězem ONE design třídy Elan E4 se stal Michal Krysta s týmem „MK Racing“ a vítězem ONE design třídy Bavaria Cruiser 41S Jeroným Hašek s „Mu Mu týmem“.

Májová regata odstartovala do poslední etapy!

Májová regata odstartovala do poslední etapy!

Dnešní etapa vede posádky od ostrova Žut směrem na jih a měří 28 mil.