Májová regata
Startujeme již za
dní hodin minut

Novinky

Uvolnil se nám jeden Elan 4!

Pokud někdo toužíte po svezení ve One Design třídě Elan 4, máte ještě možnost. Ale spěchejte! Jedna z posádek ze závodu odstoupila. Takže rychle vyplňte přihlášku a zaškrtněte v ní loď Elan 4, ať si užijete super svezení na pěkně sportovní lodi.

více  >

Udělejte si radost k Vánocům! Již jen 6 vysoce kvalitních lodí One Design třídy Oceanis 38.1 čeká na své kapitány

Oceanis 38.1 je loď ze světoznáme loděnice BENETAU. Pro letošní rok jsme sehnali v marině Hramina 10 lodí do One Design třídy a těšíme se na líté boje. Dvě lodě jsou již obsazené, dalších osm čeká na své kapitány. Pro absolutní pohodlí předání lodí bude na místě v marině Klof se svým týmem. Lodě třídy ELAN 4 jsou již obsazené.
 

více  >

Poslední ELAN 4 k dispozici!

One Designe třída Elan 4 se nám bleskově zaplnila a zbývá už jen jedna volná loď v této třídě. Takže kdo si chcete zazávodit na Elanu, neváhejte, máte poslední možnost.

více  >

POZOR! Již jen do konce týdne můžete ušetřit 180 EUR!

Vyplňte přihlášku do 31.10. Dostanete od nás SLEVU 180 € ze startovného na 22. ročníku Májové regaty! Stále jsou k dispozici dvě lodě Elan 4 a deset lodí Oceanis 38.1

více  >

DNES STARTUJEME

V pondělí startuje Májová regata 2021. Sledujte závod online na SeeSea.

více  >

Je rozlosováno

V úterý 13. dubna jsme vylosovali startovní čísla a lodě pro obě třídy one design.

více  >

17 dní do startu

Termín Májovky se blíží a všechno zatím nasvědčuje tomu, že se už za pár týdnů potkáme u moře. V úterý 13. dubna proběhne losování flotilových lodí.

více  >

AKTUÁLNĚ: MÁJOVKA A CESTOVÁNÍ

Slíbili jsme, že Májovka se bude konat, pokud to i přes veškerá opatření bude možné. A vypadá to nadějně! Májovku připravujeme tak, aby byl zachován závod tak, jak jste na něj zvyklí, ale bez společných aktivit na břehu.

více  >