Májová regata
Startujeme již za
dní hodin minut

Novinky

Získejte slevu a bonus při přihlášení do konce listopadu!

V případě rezervace lodě Salona 38 do třídy one design do konce listopadu získáte slevu 5 % z ceny pronájmu lodě a navíc spinakr zdarma! Více info v sekci "Informace o závodu".

více  >

Vyhlašujeme pro 16. ročník Májové regaty One design třídu Salona 38 + Open class ORC 2015, resp. 2016

Díky Jirkovi Zindulkovi a jeho Yachtcharteru máme pro příští rok pro regatu 12 lodí Salona 38. Neváhejte a hlaste se! V tuto chvíli je již 5 přihlášených posádek pro tuto třídu.

více  >

Májová regata 2016

Ahoj mořeplavci,


otevřete své diáře a pište!

16. ročník Májové regaty - start pondělí 2.5.2016 - cíl čtvrtek 5.5.2016

Samozřejmě sraz a oblíbený uvítací večírek budou v neděli 1.5.2016.

Už se na Vás těšíme

Radomír, Luboš, Vašek a Honza

více  >

Výsledky Májové regaty 2015

Zdravíme všechny příznivce Májové regaty. Jubilejní 15. ročník je za námi. Děkujeme všem závodníkům, že bojovali do posledního dechu a gratulujeme vítězům. Děkujeme i Vám ostatním za přízeň a již teď se těšíme na příští ročník. Výsledky toho letošního najdete v Informacích k závodu. Až přijedou kluci domů, budou i fotky a videa.

více  >

Z průběhu závodu

Kromě on-line přenosu závodu si můžete nyní prohlédnout i záznam prvního dne a část druhého dne, který plynule přešel do noční etapy. Zatím pořád fouká, i když ne nějak výrazně. Takže všem posádkám držíme palce, aby to vydrželo.

více  >

2 dny do startu

Do startu regaty zbývají necelé dva dny. Organizační výbor každou chvílí dorazí do Sukošanu, kde je aktuálně zataženo a 14°C. Takže letos koupání asi nehrozí. Jinak je ale předpověď veskrze pozitivní. Po celý týden beze srážek, s větrem cca 4 - 7 m/s (14,4 - 25,2 km/h). Takže všem přeji z Prahy vítr do plachet a hodně úspěchů. Vašek

více  >

Pět dní do startu

Do startu již zbývá jen 5 dní a několik málo hodin. Kapitáni dostali 3 maily s aktualitami, ve kterých již mají vše potřebné. Pokud někomu něco chybí, měl by se rychle ozvat! Jinak všem přejeme šťastnou cestu a uvidíme se v neděli.

více  >

Hlavní rozhodčí

Hlavním rozhodčím 15. ročníku Májové regaty se stal Franjo Jurić. Franjo je chorvatským garantem závodu, zástupcem YC Biograd a rozhodčím s mezinárodní licencí.  

více  >