Májová regata
Startujeme již za
dní hodin minut

Novinky

Nemáš posádku? Přidej se k nám!

Ahoj všem, kteří by si chtěli vyzkoušet, jaké to je, jet skutečnou námořní regatu. Máme jednu neúplnou posádku pod vedením zkušeného kapitána. Tak neváhej a přidej se k nám. Bližší informace na mailu vaclav.straka@moris.cz

více  >

Přípravy na 15. ročník Májové regaty pokračují v plném tempu

Již 13 statečných kapitánů přihlásilo své posádky do letošního jubilejního ročníku Májové regaty. Startovat se bude v pondělí 4.5.2015 v 10 hodin ze Sukošanu.

více  >

Galavečer českého jachtingu

Galavečer českého jachtingu se blíží!

Setkání jachtařů se uskuteční 13.1.2015 od 19:00 v Praze v Národním domě na Vinohradech.

Vstupenky rezervujte a aktuální informace sledujte na stránkách galavečera.

více  >

PF 2015

Přejeme Vám čerstvý vítr do plachet v roce 2015 

 

více  >

Výhodný pronájem lodí pro třídu Open Class

Pro 15. ročník Májové regaty jsme pro Vás připravili cenově výhodný pronájem lodí pro třídu Open Class. Všechny lodě pronajaté u společnosti YACHTCHARTER mají ORC certifikáty 2014. Lodě se staršími certifikáty nebudou připuštěné na start! Proto doporučujeme všem pronájem u společnosti, u které máme garanci dodání správných certifikátů za ceny nižší, než v Chorvatsku.

více  >

Hlavní partner Májové regaty 2015 - YACHTCHARTER

Naším hlavním partnerem pro Májovou regatu 2015 se stala společnost YACHTCHARTER, od které také budeme mít k dispozici lodě. YACHTCHARTER poskytuje pronájem lodí a přípravu na kapitánské zkoušky již přes 20 let. Pořádá kurzy jachtingu, regaty, sportovní a další plavby. YACHTCHARTER jsme si vybrali zejména kvůli profesionálním službám, spolehlivosti a zkušenostem Jirky Zindulky a jeho týmu.

více  >

Milan Koláček - partner Májové regaty

Letos jsme navázali spolupráci s jedním z nejlepších českých námořních jachtařů Milanem Koláčkem a kdo ví, jestli se na nás nepřijede podívat a třeba nám i předá něco ze svého jachtařského veleumění. Pokud byste se chtěli o tomto pozoruhodném chlapíkovi dozvědět více, zde jsou jeho webovky.

více  >

Další ročník legendární Májové regaty v přípravě

Pro rok 2015 připravujeme již 15. ročník Májové regaty. Pojďte s námi oslavit toto půlkulaté výročí jak jinak, než pořádným závodem ve vlnách Jadranu. Fandí nám i Davíd Křížek a Milan Koláček.

více  >

Kunratické vinobraní

Zveme všechny účastníky Májové regaty na 4. ročník Kunratického vinobraní. Všechny Vás moc rádi uvidíme a jako malý bonus nabízíme vstupenky zdarma. Stačí napsat na mail Vaškovi.

více  >